Kancelaria Doradztwa Prawnego
+48 730 50 90 33
+48 730 50 90 31
kontakt@prawna-porada.com.pl

Z nami możesz spać spokojnie

Oddłużanie

Wpadłeś w finansowe tarapaty, które Cię przerosły ? Codzienne telefony od wierzycieli, nachodzenia windykacji bądź komorników Cię przytłacza? Twoje konto jest puste i nie ma możliwości, żeby zaspokoić swoich wierzycieli ? Nie wiesz co masz robić?

Polskie prawo daje nam możliwość skorzystania z tzw. „Upadłości konsumenckiej” lub „Upadłości przedsiębiorcy” – jest to najprostszy i najszybszy sposób aby wyjść z długów !

Zadaj pytanie

Ecommerce

Prowadzisz stronę internetową, bloga lub vloga? Sprzedajesz produkty lub usługi w sklepie internetowym lub na serwisach aukcyjnych ? Nie wiesz jak napisać regulamin lub chronić dane osobowe? Giniesz w gąszczu zmieniających się przepisów?

Uporządkujemy twoje sprawy!

Zadaj pytanie

Odszkodowania

Posiadasz na nieruchomości rolnej lub budowlanej: urządzenia energetyczne (słupy energetyczne), rury gazowe, rury wodociągowe, kanalizacyjne lub ropociągi ? Zdarzył Ci się wypadek w gospodarstwie rolnym lub w zakładzie pracy? Byłeś uczestnikiem lub sprawcą wypadku komunikacyjnego? Spotkało Cię nieprawidłowe leczenie, błędna diagnoza lub zaniechanie leczenia ?

Należy Ci się odszkodowanie!

Zadaj pytanie

Czyszczenie BIK

Posiadasz negatywne wpisy w BIK lub w innych rejestrach, które krzyżują twoje plany życiowe, takie jak kupno mieszkania, domu czy samochodu? Twoja negatywna historia kredytowa ma wpływ na funkcjonowanie Spółki? Nie możesz samodzielne usunąć ciążących wpisów? Co wtedy?

Twoje szanse na sukces wzrosną jeśli zlecisz to nam!

Zadaj pytanie

Raport KRD

Jesteś konsumentem lub przedsiębiorcą? Chciałbyś sprawdzić raport zawierający listę Twoich długów oraz listę Twoich wierzycieli? Nie masz podpisanej umowy z serwisem KRD? Oczekujesz pomocy prawnej w zakresie wykreślenia, umorzenia lub dodania wpisu w KRD?

Wygenerujemy dla Ciebie raport KRD!

Zadaj pytanie

Windykacja

Pracodawca nie wypłacił ci wynagrodzenia? Masz klientów, którzy nie zapłacili ci za wykonane prace lub sprzedane usługi? Prowadzisz biznes i nie masz czasu zajmować się windykowaniem należności? Jesteś dłużnikiem a codzienne telefony, nachodzenia windykacji bądź komorników Cię przytłaczają?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Zadaj pytanie

Zaufali nam

Praemium24.pl
Praemium24.pl
Praemium24.pl
Praemium24.pl
Praemium24.pl
Praemium24.pl
Praemium24.pl
Praemium24.pl